6 відгуків
Special Building Technologies
+380 (67) 462-42-72

Сходи вертикальні пожежні тип П-1

Наша компанія займається проектуванням, виробництвом та монтажем вертикальних, пожежних, евакуаційних драбин.
У місцях перепаду висот покрівлі більше як на 1 м ( у тому числі для підйому на покрівлю світлоаераційних ліхтарів ) слід улаштувати зовнішні пожежні драбини. Виходити на покрівлю слід передбачати у будинках висотою 10 м і більше від планувальноої позначки землі до карнизу покрівлі або верху зовнішньої стіни ( парапету ). Ці виходи мають влаштовуватися безпосередньо зі сходових кліток або через горище або позовнішніх пожежних драбинах . Кількість виходів на покрівлю та їх розташування слід передбачати залежно від призначення та розміру будинку альо не менше, як один вихід:
● А. на кожні повні та неповні 100 м довжжини бунку з горищним покриттям і на кожні повні та неповні 1000 м. кв. площі покрівлі будинку безгорища покриття для житлових, общественных а також адміністартивних та побутових підприємств
● Б. через 200 м за периметром виробничих та складських будинків по зовнішніх пожежних драбинах.
● ДБН Ст. 1.1-7:2006
Драбина поставляється в розібраному вигляді. Збирається на місці болтовими зєднаннями. Болти, гайки шайби - нержавійка, йдуть в комплекті. Середній час монтажу до цегляної стіни - 1-3 дні, до сендвіч панелей - 2-5 дні в залежності від висоти.
Середня вага 1 метра драбини - 12 кг без огородження, 25 кг з огородженням.
Драбини відповідають нормам і вимогам :
ДБН Ст. 1.1-7:2016 Пожежна безпека об'єктів будівництва. Загальні вимоги.
ДСТУ ISO 14122-4:2006 Стаціонарні засоби доступу до машин. Частина 4. Драбини зафіксовані.
Увага !!!
Додатково на ціну драбини впливають такі моменти :
- наявність парапету на даху висотою від 300 мм - потребує встановлення дорожчої майданчики виходу і до неї додаткової драбини (цю драбину рахуємо як 1 метр - переважно вона може бути меншою)
- монтаж драбини до стіни з сендвіч-панелі, ТСК-касет, газоблоків - потребує додаткових адаптерів для кріплення до таких стін.
- виступи на стіні, або карнизи потребують довгих кронштейнів для кріплення драбини. У таких ситуаціях переважно ще треба довшу майданчик виходу, що здорожчує вартість виробу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner